| Nemesis_9263 a întrebat:

Ce defecte umane considerati ca sunt de-a dreptul inacceptabile?

18 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cel mai grav e atunci cand nu iti pasa si atunci cand te roade pe la colturi invidialaughing

Stefan
| Stefan a răspuns:

Ca defecte umane, urasc minciuna, linguseala, sindromul drobului de sare si lipsa de fantezie de traire sincera a sentimentelor din viata.

| juniper a răspuns:

Minciuna si nesimtirea, la fel si "smecheria"... rasismul, cum a zis si @brigitta, nevoia cat mai multa de sex (tot mai multe violuri se intampla).

| Gregory a răspuns:

Buna! In primul si primul rand necredinta in Dumnezeu, si cu siguranta persoana respectiva, daca nu este credincioasa, are si din defectele enumerate mai sus. Dumnezeu sa-i ajute ca sa se indrepte!

| MM a răspuns:

Indiferenta

| Aurelia a răspuns:

Ipocrizia, minciuna si tradareahappy

| Brigitta a răspuns:

Cred ca rasismul.

| Kidu a răspuns:

Minciuna, ipocrizia si nesimtirea.

| StaRmAgiC a răspuns:

Prostia

| devine a răspuns:

Ipocrizia, minciuna, pupincurismul, imposibilitatea de a ierta pe cineva, nepasarea, egoismul

| fuckininsomnia a răspuns:

Rasismul, aroganta, ipocrizia, linguseala.

| sHock a răspuns:

Lipsa de respect!
:*

| andreimicutu a răspuns:

Prostia si minciuna.

| iryna_4737 a răspuns:

1incapacitatea de a te abtine de la unele pofte(ex:fetele usuratice) 2lenea, 3neseriozitatea, 4 ipocrizia si minciuna.Acestea cred ca sunt cele mai grave.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minciuna, ipocrizia, fatarniciawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mitocanii nu-mi plac. Nu-i tolerez. Scot din mine ce e mai rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta lipsa de rabdare, nesimtirea, badarania, tradarea, fatarnicia. Am o observatie de facut: unii au raspuns ca fiind un defect innacceptabil, prostia. Dragii mei, un pic de prostie se afla in fiecare dintre noi, si odata si odata, de cel putin o data facem ceva din prostie.

| OvidiuNervosu a răspuns:

Lipsa de respect,