| Emeraude a întrebat:

Ce defecte considerati ca aveti? Daca ati avea sansa, ce ati schimba la voi? (fizic; moral)

Răspuns Câştigător
| i.love.me a răspuns:

Moral?-> sa nu mai fiu geloasa, sa fiu mai indiferenta, sa nu mai pun la suflet, sa nu ma supar asa repede
fizic?-> sa nu am solduri, sa am sanii mai mari [crying], sa am fundul mai mare sa mai slabesc si sa am nasul mai mic si parul mai lung
happy dar tu?

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cred ca as vrea sa imi schimb modul de gandire in anumite situatii pentru ca uneori exagerez si desi sunt constienta de asta, repet aceiasi greseala.Si cred ca nu ar strica sa o las mai moale cu glumele in anumite situatii si mai ales cu anumite persoanelaughing

| Bacemi a răspuns:

As da jos 20 de kilograme .
As face in asa fel incat sa am deodata mai multa incredere in mine
Sunt prea delasator si as incerca sa schimb asta

| Bacemi a răspuns:

As da jos 20 de kilograme.
As face in asa fel incat sa am deodata mai multa incredere in mine
Sunt prea delasator si as incerca sa schimb asta

| Emeraude explică:

Hmmm... dpdv fizic, as vrea sa am maini mai lungi, ador mainile LUUUNGIrolling on the floor si sa-mi pot lasa unghiile sa creasca pana-n tavaaaan.batting eyelashes
Dpdv moral, as vrea sa pot renunta la un strop din incapatanarea mea, sa fiu mai calma in unele situatii si mai dura si insensibila in altele, sa fiu mai spontana, sa gandesc rational si in momentele cand sunt nervoasa, sa fiu mai ambitioasa, sa lupt pentru idealurile mele cu mai multa persuasiune.In rest, ma multumesc cu ceea ce sunt.Intrebarea e (intentionat) oarecum relativa... eu consider ca fiecare e bun in felul sau, defectele ne compleaza fiecaruia calitatile si ne fac sa fim OAMENI.

| ing. a răspuns:

Buna.Fizic,sunt multumita de modul cum m-a lasat Dumnezeu!happy
Moral:As vrea sa nu mai fiu curioasa, incapatanata, sa fiu mai rabdatoare si sa pot intelege cu adevarat oamenii!happy

| Kynext a răspuns:

Moral:nu cred ca as vrea sa schimb ceva

Fizic:tenul!big grin

| betty17 a răspuns:

Moral-sunt prea visatoare, prea romantica si uneori egoista
fizic-totul

succes

| alexutzu00791 a răspuns:

Sunt un cretin, un prost, incult, pierde vara, cheltuie banii parintilor, urat, pitic, slab. Toate in cantitati neproportionale

| ~kostynela~ a răspuns:

Fizic:nu cred.imi place asa cum suntwinking
moral:cred ca ar trebui sa o las mai moale cu increderea in prieteni pentru ca de fff multe ori am incredere in cine nu trebuiehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt perfect; nu beau, nu fumez, nu injur, sunt fidel, am o singura problema:mint de rup.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi as vrea sa fiu pic mai grasutzabatting eyelashes.
Si as vrea thinking sa pot fi mai atenta big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apai m-am invatat o viata asa si acum ai vrea sa schimb ceva? Pai nu m-as simti altul?