| ObiectivulAnonim66 a întrebat:

Ce desene animate v-au "facut" copilaria? Dar jocuri pe calculator?

6 răspunsuri:
| Deaad a răspuns:

Desene:Chowder,FlapJack,Samurai Jack,Tom si Jerry(mai ales), Nemo, Spirit, Ice Age.
Jocuri:Star Wars Jedi Academy, The elder scrolls 4 Oblivion, Hitman Silent assassin, Nfs Underground.

| BlackRose03 a răspuns:

1.Povesti din folclorul maghiar, Inazuma Eleven, Bakugan, Beyblade, Naruto;
2.N-am calculator.

| CinevaAnonimă a răspuns:

Desenul animat pe care il adoram cand eram mica este,, Oraselul lenes", iar jocul meu preferat- Farmandia.

| Nitroblast a răspuns:

Desene animate: F-Zero, era acum n ani pe Animax si cre ca eram prea mic ca sa ma uit la asa ceva laughing)
Jocuri: NFS Hot Pursuit 3, Underground 2, MW si Carbon. Deh, nici acum nu prea joc altceva laughing)

| Ykuzo a răspuns:

Desene: Tom and Jerry, Ben 10, Yu-Gi-Oh, Duel Masters, etc.
Jocuri: Mario, Dina, Doom, Prince of Persia, etc.

| KenNine a răspuns:

Nu am vazut desene animate decat dimon si pumba sau ceva de genul un popandau si un porc mistret.Asa au fost naruto.