| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ce desene animate din copilaria ta de pe Cartoonnetwork ti-au placut cel mai mult? Te mai uiti la Cartoonnetwork?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu ma uitam la fox kids, animax

| T0T a răspuns:

Samurai Jack și Ed edd și eddy cred că au fost cele mai tari dar cu siguranță mi-au plăcut mai multe. Acum nu mă mai uit, dar am mai tras un ochi mi se par unele că au fost făcute de niște tipi fumați.

| LoveSleep a răspuns:

Alea de de după 00:00.

| Mayhem666 a răspuns:

Erau mai multe care imi placeau, dar nu cred ca se mai dau acum la televizor, acum au aparut numai porcarii, si nu, nu m-am mai uitat pe cartoonnetwork, pentru ca nu am mai aprins televizorul de cateva luni, eu stau mai mult la laptop si ma uit la anime, nu prea mai am nevoie de televizor.

| Florentina9210 a răspuns:

Fetitele powerpuff.

| JetBlueJet a răspuns:

Clarence
Gumball
Regular show
Adventure time
Total drama island
Garfield
Angelo rules
Ed edd n eddy

| GreenVoid a răspuns:

Fox Kids... pfff ce vremuri.Viata cu loui, copiii de la 402, aia xiaolin cu copilu ala cu cap mare si galben cu puncte in fruntelaughingMulte...Acuma cand te uiti la ce cacaturi noi au iesit te crucesti...pacat.Daca s ar mai da desenele de altadata cred ca m as uita :') De dragul copilariei.