| oqbil a întrebat:

Ce e cu atatea podcasturi pe internet?

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sunt alternativa emisiunilor TV, a caror calitate s-a prabusit efectiv.

| johnnny123 a răspuns:

Ce e cu atâția oameni care-și postează poze pe Instagram? Ce e cu atâția oameni pe TikTok? Ce e cu atâția oameni pe Youtube?

Care e nedumerirea ta? De ce sunt mulți oameni care produc conținut digital într-o eră digitală?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un trend. Daca doua persoane isi deschid un podcast si acesta prinde la public, evident ca vor incerca si altii reteta care le-ar putea aduce notorietate.

| CezaraEM a răspuns:

Fiecare persoana incearca sa traiasca. Noua era a venit cu multi TikTokeri, Instagramari, Vloggari, Podcasturi... unii o duc chiar bine din meseria asta!