| SingleForOne a întrebat:

De ce multă lume este împotriva platformei OnlyFans și celor care postează acolo, dar aproape nimeni nu a fost împotrivă când fetele și femeile au postat pentru reviste Playboy sau alte reviste provocatoare?

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Nu ma interesează și nu am treaba cu ce fac alea.Singura chestie ce ma deranjează e promovarea excesiva, indemnul la prostituție online și faptul ca acum e o lauda sa te dezbraci în fundul gol în fata unor l. abari.

Treaba cu playboy a fost altceva.Acolo nu ajungea oricine, si nu putea poza toată lumea.Se făcea o selecție și multe altele.

10 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Opinile erau la fel de impartite si pe vremea revistelor playboy, dar spre deosebire de vremurile trecute, acum exista internet, unde toata lumea isi poate spune opinia la un click distanta.
Nu uita si in anii 2000' cata barfa era, cand te stia toata lumea in cartier si pe tine, si pe parini, unchi, matusi, veri, nu miscai un deget ca se afla daca faceai ceva, asa si acum, dar avem puterea sa facem scandal mai mare din cauza internetului.

| relian a răspuns:

Fiecare cu cel doare laughing banui fac scandal cei care is impotriva, dar nu vad de ce, daca ceva nu iti place nu intri, nu cumperi, nu folosesti.
Asa este. lumea de cand aparu, unia pro, alti contra, dar na omul este liber sa se exprime, tot ce conteaza este sa nu se ajunga la interdictii din partea guvernantilor.
Normal sa existe control, parintii care au copii, sa aiba grija lor, inainte cand nu era internetul asta, copii umblau pe afara, dar tot le duceau parintii grija, sau se uitau dupa ei ce fac, sa nu stiu si eu intimple ceva rau.

Aasa ca fiecare face ce poate, cit poate cum poate, cei care is impotriva sa nu intre acolo.
sincser nici nu stiu despre ce este vorba laughing vad unia spun ca e vorba despre femei dezbracate, asa pot sa ma duc la club si le vad dezbracate real linga mine, ba le mai pot si pipai daca dau un ban laughing
Astea online ar disparea sau sar restringe daca ar exista cluburi in RO de astea cu fetite dezbracate, nu mai zic de bordeluri, online ar ramane sa se uite doara obsedatii si nebunii laughing

| CostinAlamariu a răspuns:

La fel de multi au fost împotriva ambelor, dar nu stii tu. Plus că onlyfans e mult mai perfid

| sammie a răspuns:

Ca aia de pe OnlyFans in loc sa munceasca in real sa fac un ban cinstit si cum trebuie, ei stau si se mastwrbeaza ca nebunii sau isi fac poza la p**da si le pun acolo.

Răspuns utilizator avertizat
| sammie a răspuns (pentru alexxxxxxxxxxxxzzzzz):

Vaiii... Ce destept te dai mai alexutzule. In loc sa scrii ce trebuie te dai in spectacol pe-aici ca sa primesti atentie. Ca oricum nimeni nu-ti da, scuza-ma.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Eu sunt impotriva tuturor chestiilor astora.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate pentru că a vedea fetele dezbrăcate din revista Playboy, dateai doar vreo 4 lei pe lună atunci când apărea la standul de ziare. Pe OnlyFans unele impun preturi mari iar asta nu le convine unora. In plus, cele care pozau in Playboy in acele vremuri aveau în spate și o altă profesie din care câștigau bani cinstiți, cum a fost de exemplu Nicoleta Luciu care a pozat in Playboy, dar care era și actrița de telenovele și apărea în emisiunea lui Teo. Acum, multe doar din OnlyFans trăiesc, nu au alt venit sau alte talente decât cel de a se dezbraca și atât.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Nu ma interesează ce fac ei pe onlyFans și ce se întâmplă acolo pe only Fans și ce fac ei acolo pe onlyfans eu nu ma uit la așa ceva da am aflt ce este și treaba lor dacă ei vor sa facă onlyFans.

| OSLOMELBOURNE a răspuns:

Niște scarboșenii amândouă