| mariuschakra12 a întrebat:

Ce e mai rău să mănânci un hamburger fast food sau o ciorba la mall?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Eficienta unei terapii sau tratament depinde mult de problema si tipul pacientului. Ea in sine e buna, dar de exemplu nu as stii daca ar merge pentru afectiunea mea daca nu as incerca, si cum nu avut niciodata nevoie de psiholog nu as putea zice mai multe despre subiect.

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ciorba are o cantitate bună de apă, ceea ce este bine. Să sperâm că este făcută cu ingrediente naturale și nu este din conservă.

| Drimmero a răspuns:

Sa mori de foame cu banii in buzunar din cauza rusinii de a comanda ceva de mancare cand ai posibilitatea fiind chiar atunci langa aceste mini-restaurante fast-food.

| Wr3nch a răspuns:

Un hamburger fastfood.

Răspuns utilizator avertizat
| Wr3nch a răspuns (pentru mariuschakra12):

Eficienta unei terapii sau tratament depinde mult de problema si tipul pacientului. Ea in sine e buna, dar de exemplu nu as stii daca ar merge pentru afectiunea mea daca nu as incerca, si cum nu avut niciodata nevoie de psiholog nu as putea zice mai multe despre subiect.

| MetisuI a răspuns:

Fastfood e mai rau