| MihaiAndrei666 a întrebat:

Ce e pentru voi sexul?

7 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Totalitatea caracteristicilor morfologice și fiziologice care deosebesc animalele și plantele în două categorii distincte, masculi și femele.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Un prilej de bucurie.

| mgtow a răspuns:

Satisfactie carnala

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Apropierea dintre doua persoane care se iubesc, o apropiere fizica si sufleteasca speciala.

| Dalmore a răspuns:

Rai.

| deeeaqq a răspuns:

Să spun adevărul, să nu-l spun

Hai fie, e o plăcere pentru mine

| danaieladaniela a răspuns:

Probabil vei primi multe raspunsuri dar niciunul care sa iti fie pe plac. Cred ca la toti ne place sexul. Dar sexul adevarat se face cu persoana iubita. Chiar nu stiu daca atunci il mai poti numi... sex.E ceva mai altfel, mai frumos.