| DaveMustaine a întrebat:

Ce este acel lucru fara de care viata voastra nu ar avea sens?

Răspuns Câştigător
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Viaţa mea nu ar avea sens fără dragoste.Chiar dacă la mine sensibilitatea e exagerată, ieşită din comun.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Acum viața pentru mine nu are sens că mi-am pierdut părinții!
Pa, pa.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu e lucru, ci fiinta: fiul meu.

| ImmortalQueen a răspuns:

Buna.
Eu cred ca viata noastra nu ar avea sens fara persoanele iubite happy.

| iubesc a răspuns:

Buna. Viata mea nu ar avea sens fara sanatate, credinta si dragoste.

| Mădă0611 a răspuns:

Iubirea, care nu stiu daca e un sentiment indreptat catre cineva, sau catre propria persoana (iubesti ce simti cand crezi ca x te iubeste).

| MaliciousDeath a răspuns:

N-am nicio idee.
Cand o sa dau de el, probabil ca si viata o sa capete un oarecare sens, pentru ca momentan nu gasesc niciunul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Viata mea nu ar mai avea sens daca nu as avea sanatate.
Fara sanatate nu ai nimic.
Te pup!

| gingergirl1 a răspuns:

Lucru...thinking nu m-am gandit
Si persoanele fara care nu pot trai sunt evident parintii si...big grin