| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ a întrebat:

Vi s-a intamplat vre-odata sa va simtiti ca si cum viata voastra nu ar mai avea sens fara un anumit lucru?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ieri, alaltaieri, poate ca si azi.
Viata mea nu are sens fara dragoste, afectiune fizica, o imbratisare.

8 răspunsuri:
| Intelligence a răspuns:

Da.magic si dureros cum simti ca nu poti trai fr "acel ceva".
hai sa o numesc. D R A G O S T E?hee hee. Funda?hee hee)

| Lacoste a răspuns:

Fara o anumita persoana da, dar fara un lucru nu.

Răspuns utilizator avertizat
| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ explică:

Am incercat dar ma plictisesc pur si simplu numai la acel lucru ma gandesc

| Aanyaa a răspuns:

Da, acum ma simt la fel:-|

| bobocel_8672 a răspuns:

De multe ori, dar fara o persoana,nu lucru. daca esti in situatia asta incearca sa iti iei gandul, te gandesti ca exista atatea lucruri pe care le poti face, fa ceva nou, ce nu ai mai facut pana acum.viata are sens oricum ar fi, pentru ca desi toata lumea are momente mai grele, nu trebuie sa uitam momentele minunate.si...dupa ploaie rasare intotdeauna soarele

| Bashiix3 a răspuns:

Desigur ca da call meu

| Sunshine121 a răspuns:

Daaa. De multe ori. De ex, ma trezesc dimineata si ma simt, ciudat si ma gandesc ce fac in aceea zi, si dupa trag concluzia ca nu merita, e o senzatie ciudata pe care nu as vrea s-o mai am never. Mi se intampla asta dupa ce vin dintr-o excursie, tabara, plimbare si duc lipsa acelor lucuri sau in zilele in care nu am parte de distractie.