| QuinzEto a întrebat:

Ce este al-ul cand ne referim la camioane autonome?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ti s-a pus pata pe ele. Intreaba mercedes smecheria si nu ai treaba cu noi. Abia conduc un tir fara comenzi autonome. Doar pilotul automat mentine viteza constanta care nu prea are cum sa se numeasca asa. https://youtu.be/mSPLi57XNvI

| Tyoi12 a răspuns (pentru mgtow):

Poate e curios. Și pe mine mă interesează ce este Al-ul în cazul camioanelor autonome.

| mgtow a răspuns (pentru Tyoi12):

IA (inteligenta artificiala) programat sa se descurce singur dupa regulile fabricantului. Robocop avea IA asa vor sa faca camioane masini si roboti printre noi