| AleDia a întrebat:

Ce este fericirea pentru voi si ce va face pe voi fericiti?

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Fericirea este o pace interioara. Sa stiu ca sunt iubit si ca asta nu se va schimba orice as face. Asta e fericirea pentru mine. Sa citesc iubirea in ochii celuilalt si in prezenta lui fizica langa mine intr-un cadru intim.

| Alyra a răspuns:

Fericirea e...acel ceva care te face să zâmbeşti. Mă face fericită să ştiu că azi e vineri. ^^

| cookie01 a răspuns:

Fericirea pentru mine este sa vad persoana de langa mine fericita, si asta ma face cel mai fericit