| Pepenel a întrebat:

Ce este mai bun, Laptopul sau Calculatorul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea e ca Laptopul este mai bun.

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Eu prefer laptop-urile, dar asta nu înseamnă neapărat că sunt mai bune, dar sunt ușor de transportat și folosit.

| mgtow a răspuns:

Diferenta dintr-un laptop si pc este ca: laptopul e mai usor de folosit ca il misti si il iei oriunde iar pc-ul ii poti adauga rami, placa video mai buna, imbunatatiri pentru o performanta mai buna.

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Laptopul.E mai uşor de întreţinut.Are un singur cablu, pentru alimentator.Îl poţi lua cu tine oriunde. Dacă ai şi un stick pentru internet, e perfect.Pe când calculatorul presupune mai mult spaţiu pentru unitate şi etc.Eu spun că un laptop este mai bun decât un calculator.Are mai multe avantaje. Părerea mea.

| MissMadness a răspuns:

Laptopul cu siguranta