| Lilix99 a întrebat:

Hei! ..Calculatorul/laptopul are bluetooth?

7 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Sunt laptopuri care auhappy Vezi proprietatile inainte de a-l cumpara. Daca nu are, poti cumpara unul de tip usbhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu are din fabrica poti cumpara un adaptor USB - BT.

| spaghetty a răspuns:

Poti cumpara un stick bluetooth pentru calculator.
Si laptopul DA are dar acum depinde si de cand e laptopul poate mai sunt care nu au dar in general au

| livio70 a răspuns:

Windpws-ul are preinstalat programul de bluetooth, tot ce trebuie sa faci e sa iti cumperi un dispozitiv bluetooth si sa il bagi in PC.Nu e scump:undeva la 20-25 de lei. Windows-ul il va vedea ca nou dispozitic. Daca ai Windows 7, driverul ti-l va instala automat, daca nu, instalezi driver-ul ce ti-l da odata cu achizitionarea iar daca nu iti da, il gasesti pe net.

| Lilix99 explică (pentru livio70):

Pai eu am Windows 7 Ultimate. O sa vad eu.

| Bitza91 a răspuns:

Din cate stiu eu nu, dar poti cumpara unul tip USB la care te poti conecta PC/Laptop-Telefon

| Lilix99 explică (pentru Bitza91):

Mai astept raspunsuri big grin