| alexdop21 a întrebat:

Ce este mai cool, sa fii vorbaret, glumet sau sa fii tacut si misterios?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bine sa fii un bun actor.si sa-ti joci rolurile bine pe marea scena a lumii si a vietii.

24 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

4 in 1big grin

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Vorbaret si glumetwinkingAsa e cel mai bine.Sa vorbesti cu toata lumea, sa fi amuzant.Sa faci lumea sa rada defiecare data.Sa fi cool...hmm...pentru unii sa fi cool inseamna sa te imbraci bine.Este si asta important uneoriwinking

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sa fii vorbaret si glumet, ai mai mult de castigat.

| SweetCandy a răspuns:

Tulaughinglaughing
glumesc...Basescurolling on the floorasa-i k la el te referi?rolling on the floor

| elena a răspuns:

Sa fii exact asa cum esti nu, naturaletea invinge intotdeauna.

| Puiutz a răspuns:

Eu zic. ca un pic din fiecarewhistling. e placut sa fii glumetz si vorbaretzsmug. dar si misterios whistling.si in unele cazuri mai tacutbig grin.

| ing. a răspuns:

Este bine sa fii in toate cele 3 feluri.
Fiecare la momentul potrivit.
Depinde si cu cine esti in momentul respectiv si daca poti sa-ti permiti cu persoana respectiva mai multe lucruri.
hee hee

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Sa fii tu.winking

| mihaa a răspuns:

Este bine sa fii si vorbaret si glumet dehh asa sunt si eu ha, ha, ha

| florar a răspuns:

Sa fii glumet fara sa vb mult si sa fii tacut cand nimeni nu e interesat de glumele tale. deshide gura mai rar, dar fa o cu talent. ce e mai bun: sa auzi dar mai lasa si pe altii sa vorbeasca, sau sa fii rugat sa mai spui o vorba de duh...

| Crisu_8081 a răspuns:

Trebuie sa abordam diferite atitudini in functie de persoanele cu care interactionam.Fiecare persoana are o "masca".

| funnymantm a răspuns:

Sa fi tu insuti fara teama

| annda a răspuns:

Vorbaret si glumet ai cel mai mult de castigat. Oricat de acra poate fi o persoana tot schiteaza un zambet daca stii sa faci glume. big grin

| kitty_8919 a răspuns:

Vorbaret si glumet.Nu imi plac oameni misteriosi si inchisi in ei.

| Official a răspuns:

Depinde de situatie!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbaret si glumet categoric... indiferent ca esti fata sau baiat. daca esti tacut si misterioas nu cred ca e foarte cool deoarece poate multe persoane vor sa te cunoasca dar nu o fac din teama de a fi respinse de tine (in modul general) cand te vad inchis, tacut, parca degaji o energie negativa. dar cand esti vorbaresti le va fi mai usor sa intre in vorba cu tine, sa discutati despre diverite chestii sa se lege o prietenie... daca nu.nu stiu. parerea mea este ca e categosic mult mai bine daca esti vorbaret, glumet, deschis...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Câte un pic din fiecare!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine este sa stii de gluma, sa vorbesti numai cat este nevoie si intotdeuna sa pastrezi un aer misterios.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fii cool si vorbaret

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde de caz...cand vorbesti cu baietii nu conteaza ce alegi dintre optiunile enumerate. dar fetele prefera sa fii vorbaret si glumetz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este cool sa fii misterios, tacut si vorbaret uneori doar uneori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica sa fii cat de papagal posibil? cred ca glumesti

| lillylk a răspuns:

Sa fii tu.

| Eugenia_9789 a răspuns:

Tacut e cel mai bine mai ales ca femeie, arati mai multa decenta si puritate, nu incerca sa te faci remarcat lasa pe altu sa te remarce prin simpitatea si modestia ta si prin frumusetea care doar cel atcut o are