| Zøєy a întrebat:

Ce este mai exact Anarchy [Anarhie]? Okay.Stiu ca inseamna nesupunere, haos, respingerea oricarei legi... Dar cine a venit cu idea asta? De la cine a pornit toata chestia asta cu Anarchy?

P. S. Nu vreau copy/paste de pe netwinking. Am citit si eu dar n-am gasit ce vroiam sa stiu...

Thanks si pentru cei care n-au un raspuns si au pierdut cateva secunde din viata citind intrebareahappywinking

Si logic, Fundoi,[+] votwinking

Răspuns Câştigător
| DarkDream a răspuns:

happy pai eu stiu ca vine de la punkeri adica ei au inventat chestia findca ei sunt impotriva sistemului, guvernului, legilor... sunt cei mai rebelibig grin