| _pink a întrebat:

Ce este un duhovnic? Cum il gasesti? Il platesti ca vorbesti cu el ca pe psiholog? Iti faci programare?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Este preotul care te spovedeste.il gasesti dupa ce mergi la mai multi si iti dai seama ca unul se apropie mai mult de sufletul tau...nu platesti nimic.nici programare nu faci ca fiecare preot are de obicei oamenii lui.

2 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Este preotul si il gasesti la biserica si te primeste fara progamare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Preotul care spovedeste oamenii se numeste Duhovnic, si sa stii ca nu orice preot poate face asta! Nu iti trebuie nici bani, nici programare, ci doar post si credinta si mai ales, pocainta, dorinta de a nu mai face pacate!
Eu una cand ma spovedesc ma simt usurata, mai plina de viata, iti urez si tie la fel!