| tilica91 a întrebat:

Ce extraoptiune imi pot activa cu 1 euro in cosmote?

6 răspunsuri:
| Gigiku a răspuns:

Tine legatura cu cei dragi! cu sms la 755 si cu doar 1 eur/luna ai 150min + 150sms in retea.

| Marius_Adryy_1996 a răspuns (pentru Gigiku):

Bv frate! MS

| nhgvhyg a răspuns (pentru Marius_Adryy_1996):

Buna
a mai fost valabila extraptiunea aceea?

| Andreea028131 a răspuns:

Nu mai stiu exact cum se cheama(am impresia ca Free Style dar nu conta pe numele ei pentru ca s-ar putea sa nu fie corect) dar consta in faptul ca platesti 50 de centi si apoi vorbesti cu 1 cent pe minut in cosmote, trimiti tot cu 1 cent mesaj in cosmote, iar in alte retele 9 centi/minut. Sper ca mai existawinking

| Tkl_Denis_1998 a răspuns (pentru Andreea028131):

Se numeste MY STYLE

| RaNgAaa a răspuns:

Freestyle se numea nu my style pentru ca la my style platesti 1 euro! freestyle mai este valabil doar la cartelele alea vechi