| andrei687 a întrebat:

Ce fac daca ca sa scap de o fata enervanta.

Răspuns Câştigător
| ShadeAdda a răspuns:

Simplu: La inceput ii spui sa te lase in pace (cat mai politicos). Apoi daca va continua sa se tina scai de tine o ignori. Se va plictisi intr-un final daca nu-i dai atentie.

4 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Da-i foc.
Cel mai simplu este fie sa o ignori, sperand ca va pricepe adevaratul mesaj, fie sa ii spui ca nu vrei sa ai de-a face cu ea direct (de preferat intr-un mod cat mai diplomat, daca poti).

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vinde o pe mercador

| iubesc a răspuns:

Nu o mai bagi in seama, simplu. Fugi cand o vezi.

| Ichnat a răspuns:

Nu o bagi in seama... insa orice fata trebuie sa-si aiba locul in viata ta! happy