| asdfghjkl2001 a întrebat:

Cum scap de cea maaaaaaai sacaitoare si enervanta fata din lume funda?

7 răspunsuri:
| Rustin a răspuns:

Ii spui ca nu iti plac persoanele cu mustata

| zurick a răspuns:

1.Găsește-i o persoana care s-o agreeze și așa nu va mai sta cu tine(sper)
2. Ignor-o
3. Spune-i că te-ai săturat să te enervezi din cauza ei.(fi subtilă dacă vrei laughing)
4. Găsește-i cât mai multe activități care să-i ocupe timpul.
5.Fă-o să te urască.(calm, nu este imposibil)
6.Adu prieteni de ai ei care să te bârfească plănuit(hai că recunosc am exagerat...sau poate nu)
7. Evită să stai cu ea.
8.Nu mai am idei happy
Pace.

| Seepty a răspuns:

Nu o mai bagi in seama si o eviti cat mai mult.

| Cσcσ a răspuns:

Spune-i doar ca vrei sa te lase in pace si gata happy

| AndradaE a răspuns:

Da-i foc. Glumesc, ignor-o.

| SteffiSteff a răspuns:

Simplu. O ignori si iti gasesti alta prietena cu care sa stai si nu o mai bagi deloc in seama. Sau, mai direct, îi spui frumos sa te lase in pace. Bafta! :* Fundita? Te roooog! big grin

| FetitzaFrumusik a răspuns:

Spune-i pur si simplu ce te deranjeaza, sa nu te mai sacaie ca nu iti place, daca nu intelege cu frumosul ridica vocea la ea usorwinking