| anonim_4396 a întrebat:

Ce faceti acum dragii mei?big grin

Răspuns Câştigător
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Ascult muzica si raspund la intrebari pe TPU.

16 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Raspund la intrebari pe TPU.

| Pho3nix a răspuns:

Poi, bem, mancam...
Ne distram...mai arunc o pocnitoare prin balcoane la vecini whistling...thinking

| Luori a răspuns:

Acum mananc, ca m`a palit foamea si e 4 si ceva laughing
apoi ma uit la un film si ma rog sa nu ma prinda parintii ca mai am si acum pc`ul deschis big grin

thu?>:

| Catalion a răspuns:

Bine draga mea! Tu ce faci?

Răspuns utilizator avertizat
| theodoraafi a răspuns:

Ce fac acum?
ma gandeam la 2 lucruri:
1. mi-e frica pentru durerea de cap pe care o are pr meu(e o situatie mai delicata)
2.ma gandeam la situatile prin care treci tu...

| Bia:X a răspuns:

Eu ak dupa ce mam ametit putin ma uit la desenelaughingastept sa inceapa filmul pe care l-am pierdut ieri dim ca am dormit prea mult si vreau sa vad reluareahappy u cf?happy

| kanibala a răspuns:

ne ****
m-am imbatat de numai poooot si astept prietenii mai sa vinaaaaa...

| kanibala a răspuns:

@eu...stiu cum e.anul trecut eram acasa:(eram pedepsita...si ascultam muzica balegoasa http://www.youtube.com/watch?v=ia_OfkYC9hU

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce fundite?laughing de unde?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se pare ca chiar te-ai imbatat, nu glumalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cam putini care mai stiu ce fac acumlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Kanibala, daca tot spui ca esti beata, uite o dedicatie sa-ti revii
http://www.youtube.com/watch?v=W3CT8ru0tzQ&feature=related

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prima postare suna execrabil stiu, nu pentru muzica am postat-o hi hi hi
Uite alta, nu mai suna asa de rau. Pff
http://www.youtube.com/watch?v=T70LSKtk7tQ&feature=related

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu va place nici a doua postare? Pff, va cred, nici mie. Hai inca o incercare, cred ca-s beat daca va ofer asa muzica... care muzica? ha ha ha
http://www.youtube.com/watch?v=Ox-s_SyD7iI&feature=related

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ms Teo.happyTotusi chiar daca nu am vb cu tine niciodata dupa cum ai spus si tu, tot ai ajuns sa ma cun intr-un felwinking