| Symoo a întrebat:

Buna dragii mei. Ce faceti? V-ati pregatit de scoala? Ce ati facut in aceasta vacanta?

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ma duc maine la cumparaturi.Am un chef pe minestraight face
In vacanta am facut multe lucruri.Am muncit, m-am distrat si am socializat. Mi s-a mai dezvoltat latura asta dar nu prea multhee hee
Am ras foarte mult si am invatat la bancuri cu politisti si blondedevil
Fara numarwhistling
Am si citit deci nu am uitat scoalatongue
Pacat ca nu am citit ce imi trebuialaughingBatranul Sir Conan Doyle si biografiile imparatilor rusi au fost la mare cautare vara asta.La romana pentru clasa a 11-a n-am citit nimicoh go onDar macar la istorie o sa incep cu dreptulhee hee

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna, ce sa facem, ajutam utilizatorii de pe TPUhappyNu am ce sa pregatesc pentru scoala, un caiet ceva acolo, poseta e mereu la indemana.In aceasta vacanta n-am facut prea multe lucruri, pe acasa, cumparaturi, plimbari prin oras si tot asahappy dar tu? Bafta in toatebig grin

| marina_4293 a răspuns:

Buna.; X>.tongue. mi-am luat o gramada de chestii pentru scoala.si sincer imi pare bine intr-un fel ca o sa inceapa... dar cel mai rau este ca se sparge gascaacryingcrying...in vacanta asta am lenevitbig grin>. u:*?

| Misssy a răspuns:

Heyy bunaaa:X nu pot zice ca daa haine anca nu mi-am luat aproape nimiclove struckin vacanta am fost la munte la tara :Xiar in buk iar la tara :Xla buk taralaughing)am stat am slabit m-am indragostit mi-am umplut agendaa iar cu baieti frumos:Xin vacanta asta m-am enervat am plans am tipat m-am certat m-am laudat am facut ravagiii am fost o fetitaa reaaatongueam primit un tel nou frumos:Xmiam facut suviteee :Xam fost eu o fata :Xnormala cuminte, rea, fitoasa, increzutaatongueu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff...multe! primul lucru:am strigat de bucurie ca a inceput vacanta! acum strig de tristete ca incepe scoala.mai sunt cateva zile si parca abia acum incep sa profit de ele:p. Apoi. m-am indragostit de vreo 4 ori, m-am enervat, etc.mai vreau o saptamana de vacanta! va rog! una singura! cer prea mult?crying