| Soda1234567 a întrebat:

Ce faceti atunci cand e urat afara si nu puteti iesi din casa?

14 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ma uit la un film, ma joc, ascult muzica

| Mangustă a răspuns:

Pe aici nu prea sunt locaruri sau chestii de genu pe unde sa iesi asa ca in general stau pe net sau prefer sa ascult niste CD-uri cu blues si sa citesc.

| Purgatoriu a răspuns:

Tumblr.

| alexs99 a răspuns:

Stau la PC, ma uit la TV sau ma joc la consola.

| Fridăm a răspuns:

Uite, la mine plouă şi e mohorât în acest moment, şi aş ieşi cu mare drag la o plimbare, îmi place să stau în ploaie. Doar că m'a cam prin o răceală şi vreau să ma vindec...Nu prea stau pe afară, nici când e vreme bună, pentru că prefer să stau în casă. Ori citesc, ori ascult muzică şi mai răspund pe TPU, ori mai lenevesc, găsesc eu ceva de făcut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Interesantă perspectivă mai au unii: dacă plouă, evident stai în casă trist şi deprimat belind ochii în faţa PC-ului. De obicei când plouă, pe mine mă apucă un chef incontrolabil de plimbare. Habar n-am de ce, dar poate că asta explică şi de ce nu prea suport vara.

| fadnox a răspuns:

Continui sa stau in casa
la mine, statul in casa nu depinde de vremea de afara

| BrokenArrow a răspuns:

Citesc.
Mă uit la filme/seriale.
Ascult muzică.
Pierd vremea pe TPU laughing
Origami.
Brăţări.
... sau lenevesc laughing

| VladPetcu a răspuns:

Facebook...
Ma joc la PC.
Cam atatalaughing))

| Chronicles a răspuns:

TPU, citesc, fac teme, scriu fanfic-uri, ascult muzică.

Mda, tot ce fac şi de obicei.

| DieBitch a răspuns:

Citesc,stau la pc ..ascult muzica. tongue

| LaurC a răspuns:

Blogging, sau fac brioșe.

| Foxii22 a răspuns:

Dorm laughing si stau pe facebookwinking

| zgubilici a răspuns:

Te joci prin casa, stai pe net, gatesti, citesti, scrii etc.