| vio_1240 a întrebat:

Ce faceti atunci cand sunteti suparati?

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Scriu.Ganduri necenzuratewhistling
Le recitesc.Rad.Imi trece suparareawinking
Nu pot fi suparata prea mult timphee hee

| Elena1234456 a răspuns:

Plang si vreau sa fiu singura happy.

| Butsilee a răspuns:

Plangsad Stau in lumea measigh
Ascult muzica trista
Desenez chestii de emo
Stau cu pisica...
Si cand imi trece thinking revin la normalhappy fara plans fara tristete sa mai vad si partea buna a lucrurilor cu toate ca nu e in cazul meu da ma roglaughing
Incearca si tu sa o vezi viata mai roz happyO sa iti fie mai binehappy Hai bafta pupickiss

| tania77 a răspuns:

Eu cand sunt suparata la inceput plang ca sa ma descarc(doar daca sunt foarte suparata plang, asta cam rar), pe urma ascult muzica sau citesc bancuri pentru. a ma inveseli, iar daca am familia sau prietenii aproape, le spun lor de ce sunt suparata si ei ma ajuta sa trec peste suparare.Iti doresc cat mai putine suparari si cat mai multe bucurii! pa.

| madycumada a răspuns:

Bunahappy
Plang, ascult muzica si stau inchisa intr-o camera pentru cateva ore iar dupa aia ma duc la o plimbare, chem gasca afara si ma distrez cu ei si asa imi trece suparareahappy
paakiss

| iTami a răspuns:

Hmm, nu sunt suparata prea des, dar atunci cand sunt incepi sa desenezi zombi descarnati in lanturi sau incep sa scriu chestii de-astea in timp ce ascult miyamoto shunichi sau simple plan, si apoi incep sa rad de cat de aiurea mi-a iesit desenul si imi trece tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma descarc, plang si ascult muzica.