| TheBlueToothOfDracula a întrebat:

Ce faceți când vă apucă somnul și trebuie să mai stați?

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu mai sunt atent la nimic, bag picioru'. Ma gandesc la cat de misto as putea dormi, si caut un plan de culcare pe ascuns.
Daca sunt la volan, sunt foarte responsabil, am un mod "robot" foarte eficient, sunt 125% atent la ce face masina din fata, si ma tin doar de ea. Nu mai fac depasiri, nu mai circul cu viteza mare, ma tin de unul prudent. Daca vad ca se ingroasa gluma, fac pauza, deschid geamul, caut tigari (de obicei n-am), bag un energizant sa tremur bine.
Dupa pauze am un fel de energie nervoasa, merg agresiv o bucata sau tot drumul.

| Celcestietot a răspuns:

Nu ma apuca, pot sta cat vreau eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iau o gură de Coca Cola sau îmi fac un Jacobs 3 în 1 ice coffe. tongue