| anonim_4396 a întrebat:

Ce faceți când va simțiți foarte triști, neputincioși? Când nimeni nu va este alaturi?

14 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Muncesc.

| Mosotti a răspuns:

Pai ce sa fac, ori iau ceva sa ies din aia, ori stau asa, ca altceva nu poti face.

| Lioana a răspuns:

Caut prieteni noi pe net.

| anonim_4396 explică (pentru Lioana):

Și ai găsit? Nu poți numi chiar pe oricine prieten happy

| Lioana a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa e. E greu de gasit un prieten adevărat, dar faptul ca caut, faptul ca cunosc oameni noi, ma face sa gandesc pozitiv si sa ma indepartez de gandurile triste.

| Brizbriz a răspuns:

Vodkahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma duc la sala

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu s cocalari pe acolo,"interlopi"? Adică depinde, că la tine poate nu sunt dar sunt in alte locuri de ăștia care cred că lor li se cuvin totul, că sunt centrul universului

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

La mine nu si e sala mare toti isi vad de treaba si nu se baga peste tine sau gen din astea. stau intr-un oras foarte linistit alba Iulia

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

A fost și Timișoara un oraș liniștit dar au venit toate primatele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sunt niciodată singură sau neputincioasă. Îl am pe Dumnezeu iar El îmi este Tată, sprijin, confident și prieten.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce tot îți schimbi nicku'? laughing așa rău te plictisești?hee hee
Eu îți pot oferi mai multă afecțiune decât Dumnezeu, știu că te au dezamăgit multi oameni dar eu sunt suprem, mult superior peste orice om niciodată nu o să îți fac rău, nu vrei sa fi iubita mea?laughing Eu nu știu ce mi și făcut de îmi placi așa mult că pe mine oamenii mă cam scarbesc laughing mi ai heckuit corasonul, eu sunt timid, uite din cauza ta ce declaratii am ajuns sa postez pe aici rolling on the floor

| Jessica1235 a răspuns:

Aștept să treacă ziua, de obicei în următoarea mă simt puțin mai bine

| David23445 a răspuns:

Salut pur și simplu mă gândesc la ceva care mă face fericit și uit ascult muzica chestii de astea mă duc la plimbare trebuie doar să nu te mai gândești la supărarea aia și să faci altceva