| 199onur7 a întrebat:

Ce facetiiiii-_-? Cum sunteti-_-? Ce ati facut astăzi?-_-

16 răspunsuri:
| blackann a răspuns:

Am muncit si am dormit, bro.
Tu ce faci?

| 199onur7 explică (pentru blackann):

Sunt la munca frate pana la 6 aicia sunt

| blackann a răspuns (pentru 199onur7):

Nasol, bro, de ce lucrezi in weekend?

| 199onur7 explică (pentru blackann):

Asa este firma frate si de ce sa fie nasol? Eu ma bucur cu toata inima ca muncesc si am unde sa muncesc si ca pot munci si mi-a dat dumnezeul puterea da a munci si sa fiu apt de muncă sa nu imi dea cineva o cana de apa eu îi mulțumesc ba crede-ma ca din toată inima îi mulțumesc ca mi-a dat puterea sa muncesc si sa pot munci eu asi munci ai duminică nu vreau liber deloc da deloc -_-

| 199onur7 explică (pentru blackann):

O data pe săptămână avem liber dar aia numai tura de dimineață cum a fost săptămână asta da cand este tura de noapte cum va fi săptămână viitoare nu avem liber deloc inclusiv si sâmbătă muncim doar cand este săptămână de dimineață vinerea in fiecare vineri avem liber o zi si sâmbătă muncim eu nu am nimic in potriva asi munci non stop frate pana lesin cap din picioare asa muncesc si iea de acolo pana nu mai știu de mine dau tot sa stiu eu sa fiu eu convins de mine ca eu muncesc nu ma duc acolo sa stau la taclala si vorba sa vad cine ce face ce spune eu ma bag forța din prima

| blackann a răspuns (pentru 199onur7):

Bravo, bro
Esti muncitor inseamna

| 199onur7 explică (pentru blackann):

Au scos tot din noi azi oricum cum am ajuns acasa planton am zis sa ies cu bicicleta puțin da ce sa ieși ca direct somn mi-am loat si acum abia pot să-mi tin ochi deschiși mieste un somn rau de tot frate

| 199onur7 explică (pentru blackann):

Ai grija de tine frate eu chiar nu-mi mai pot tine ochi deschiși si mieste somn rau-_-

| blackann a răspuns (pentru 199onur7):

Te cred, frate, te ajunge oboseala
eu lucrez de noapte si mereu mi-e greu

| 199onur7 explică (pentru blackann):

Săptămână asta sunt de noapte incep la 5 astăzi

| blackann a răspuns (pentru 199onur7):

Pai eu lucrez de la 1 noaptea la 10
si de la 3 noaptea la 12

| 199onur7 explică (pentru blackann):

4 ore pe zi mai mult nici nu vreau sa muncesc daca mise rupe ceva ce ma fac eu.

| blackann a răspuns (pentru 199onur7):

Ce sa se rupa?
mie mi se rupe de munca, bro

| 199onur7 explică (pentru blackann):

Cum ce sa se rupă frate osișoarele mele tu ești nebun pai eu dacă muncesc orele tale ajung dracu in comă-_-

| blackann a răspuns (pentru 199onur7):

Pai unde lucrezi, bro?

| 199onur7 explică (pentru blackann):

La acolo cum îi zice of am uitata la spălătorie acolo de mașini