| Eroare404 a întrebat:

Ce faceti de Rusalii?

35 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Violez

| Drimmero a răspuns:

Duminica fiind meciul ROmaniei, ma voi axa pe el, poate ne ajuta darul divin si ne calificam, iar luni habar nu am, lenevesc!

| Florentina9210 a răspuns:

Stau cu familia.

| WaterDrop a răspuns:

Toate lucrurile interzise de biserica ca sa am parte de o runda mult visata cu El.Ciudat totusi, intarzie sa apara.

| deeeaqq a răspuns:

Stau acasă şi dorm.

| UnBroken2016 a răspuns:

Ce fac si in restul anului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand sunt alea si ce ar trebui sa facem?

| Eroare404 explică (pentru anonim_4396):

Sunt duminica si luni, se sarbatoresc la 50 de zile dupa Pasti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Eroare404):

Inteleg.Acum stiu ce fac de Rusalii. Duminica fac curatenie in casa si luni merg la serviciu.Ma platesc dublu?

| Eroare404 explică (pentru anonim_4396):

Pai duminica nu ai voie sa faci curatenie ca e sarbatoare si luni daca te duci la servici ar trebui sa te plateasca dublu ca lucrezi in zi de sarbatoare.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Fix ce nu trebuie sa faci/
Nu se face curat duminica, faci si tu de maine seara si luni nu se lucreaza pe nicaieri!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Bine,curatenie fac maine, dar de serviciu tot nu scap.Pana acum nu am primit nimic, cred ca voi lucra.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Poti sa stai acasa, nu se lucreaza! Ai incredere in mine/

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Ia,sa dam cateva telefoane...

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Urmeaza dovada convingerii!

| whatevernvm a răspuns (pentru Drimmero):

Ciudat, duminica e si la mine zi de curatenie, spalat rufe si facut mancare

| Drimmero a răspuns (pentru whatevernvm):

Ce sa-ti fac, daca ti-e draga munca! Mai ia si tu o pauza, incepand de duminica!

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Drimmero):

Ptiu sa nu te deochi, ce credincios de treaba esti tu laughing.

| whatevernvm a răspuns (pentru Drimmero):

Pai doar duminica fac asta, csf

| Drimmero a răspuns (pentru UnBroken2016):

Eu sunt un om de treaba in general, daca ma respecti, te respect, iar daca imi faci rau, folosesc aceeasi unitate de masura si eu!

| Drimmero a răspuns (pentru whatevernvm):

Si dupa calculele tale, fix dupa Rusalii te-ai gasit! Draga mea, ia si tu o pauza, duminica e zi de relaxare, nu te mai stresa si cu curatenia/

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Drimmero):

Pai ce om de treaba esti tu mai daca raspunzi cu aceaeasi moneda. Unu iti da una, tu intorci si falca cealalta. Aia face un om de treaba laughing, ce stii tu.

| whatevernvm a răspuns (pentru Drimmero):

Pai nu am zis fix de Rusalii, habar nu am ce e cu ziua aia. Am zis duminica in general, i don't give a ***

| Drimmero a răspuns (pentru UnBroken2016):

Aia e lasitate si mediocritate! Doar nu as sta sa-mi faca unul rau, iar eu ca prostu' sa stau, ripostez, la asta ma refer!

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Drimmero):

NU o supara pe roscata, e fata rea laughing. Ai grija

| whatevernvm a răspuns (pentru UnBroken2016):

Mrr.

| Drimmero a răspuns (pentru UnBroken2016):

Cine stie ce 'unelte' de desfigurare are pe langa tastatura si are pe cate cineva pe lista ei neagra. Nu e de joaca cu astfel de fete, chiar deloc

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Drimmero):

laughing.

| whatevernvm a răspuns (pentru Drimmero):

Vrei sa fii pe lista mea neagra?smug

| Drimmero a răspuns (pentru whatevernvm):

Mi-ar face placere, imi aduci atentie! Este cazul sa ma treci tongue

| whatevernvm a răspuns (pentru Drimmero):

K, abia astept

| DeathOfDreams a răspuns:

Nici măcar nu știu când sunt, nu că s-ar schimba ceva.
Fac aceleași lucruri zilnice.

| Eroare404 explică (pentru DeathOfDreams):

Rusaliile sunt duminica si luni si se sarbatoresc la 50 de zile de la Pasti.

| Cristina12457 a răspuns:

Partyy