| GabbyGabriella64 a întrebat:

Ce faceti in momentele in care va simtiti singuri?

20 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Gasesc ocupatie

| RAY a răspuns:

Mereu e ceva de făcut, acum ma pregăteam de cumpărături dar vine furtuna, nu mor eu de foame pana la anul, citesc psihologie, filozofie, știri din tehnologie, știința, mai editez foto, video, auto reflectez la existenta mea, mai ma cert cu nebunatica mea

| Violleta2022 a răspuns:

Ma duc in gradina si lucrez, asta ma destinde, relaxeaza si ma umple de bucurie sa vad frumusetea de culori a florilor.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Îmi pun un videoclip întern și visez.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ma bucur.
Aleg unul din proiecte, si lucrez la el.

| GabbyGabriella64 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Si tu la fel.cand te simti nu cand esti

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru GabbyGabriella64):

Pai sunt, si ma simt, mai mereu.
Dar imi si place situatia.
Nici crush-uri nu mai am, ci oportunitati laughing

| SilentRain a răspuns:

Mă bucur de ele, beau cafea și ascult muzica

| GabbyGabriella64 explică (pentru SilentRain):

Cand te simti, nu cand esti singur

| SilentRain a răspuns (pentru GabbyGabriella64):

Da eu din totdeauna am fost așa laughing, nu vad ceva rau în asta

| Hammurabi a răspuns:

Nu mi s-a întâmplat niciodată.

| gemeni6226 a răspuns:

Ascult muzica de meditatie sau ma uit la un film bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Presupun ca te referi la acel sentiment negativ de singuratate, nu la simpla petrecere a timpului de unul singur. Nu prea mi se intampla sa-l simt.

| GabbyGabriella64 explică (pentru anonim_4396):

Evident ca la asta ma refeream.de aia am zis "cand va simtiti" nu "cand sunteti"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi amintesc sa mi se fi intamplat vreodata.

| blairelovesmusic a răspuns:

Plâng.

| Cheo0S a răspuns:

Plang intr-un colt al camerei cu suspine sau plec din oras o perioada.

| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns:

Ma arunc pe scări singur să-mi rup gatullaughing)))))))) sau ma uit la Darth Vader cum se bat aia cu becurile de 20 de volți ma uit la meme pe YouTube ies cu bicicleta afară miau dulciuri ma cert cu interlopi ce dau examen cu buletin expirat laughing))) și ma amenință că ma omoară și la muncă

| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns (pentru AloeVeraReceSiFornetiCuGem):

Am încercat sa sar cu bicicleta pe niște scări cum a făcut unul și am vrut și eu sa facă ca el laughing)))) și am căzut laughing))))) și mam făcut roșu de rușine am loat bicicleta și boooom nici nu m-am uitat în spatelaughing))))) da nici nu mai trec pe acolo laughing))))

| MyNameisEduard a răspuns:

Ascult muzică sau vorbesc cu un prieten despre problemele mele si ale lui, câteodată ajută dar nu mereu...