| anonim_4396 a întrebat:

Ce faceti pentru a va stapani rasul?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Greu de spus, la fel de greu de stapanit rasul.

| Drimmero a răspuns:

Eu unul nu pot sa-mi stapanesc rasul, daca ma ia nu am ce-i face, ori rad sa-l dau afara,, ori incerc sa-l tin in mine facandu-ma rosu la fata si cu lacrimi in ochi, dar de obicei nu rezist prea mult si il dau afara, e o adevarata provocare sa nu rad.

| CiocolataAfricana a răspuns (pentru Drimmero):

Eu Am probleme la scoala in timp ce citesc ma apuca. Ma fac de rahat si Una dintre profe mi-a zis ca Poate nu stiu sa citesc si de aia.( cand citesc si imi vine sa rad ma blochez Dupa fiecare cuvant si Uneori le stalcesc)

| gemeni6226 a răspuns:

Daca e absolut necesar ca iese ceva urit daca rid, ma musc in interiorul gurii sau imi musc limba pana doare.

| oglindasultanului a răspuns:

Te antrenezi sa nu fi zgomotos.