| laurcic a întrebat:

Ce faceti voi cand aveti urgenta nevoie de bani si nu are cine sa va ajute?

4 răspunsuri:
| Georgiana2905 a răspuns:

1)Public un anunt, ofer meditatii

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar tu ce faci?

| ketanal a răspuns:

N-am fost niciodata una care economisea, si de aceea mi se intampla sa am nevoie de bani, in perioada in care eram singura printre straini. Asa ca singura solutie pe care o aveam era cartea de credit. Cand nu am bani, folosesc cartea de credit, imi da o limita destul de marisoara, si tot ce cheltuiesc imi adebiteaza luna urmatoare...asa evit si sa cer imprumuturi si alte alea, nu ma stie nimeni!

| maryusmono a răspuns:

Nu imi plac situatiile in care am nevoie urgenta de bani si prefer sa strang bani din timp. Pe langa serviciul meu, am invatat sa fac bani pe internet

www.bani-pe-internet.net