| PuStOaIcA97 a întrebat:

Ce faceti cand aveti nevoie de cineva langa voi si nu e?

11 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Ma descurc singura ca de-obiceilaughing
nu prea am nevoie de cineva langa mine,doar in momente scurte, cand sunt melancolica, dupa aceea imi trece

| heartslow a răspuns:

Asculta melodia asta :http://www.youtube.com/watch?v=FGWJ3_GuxQA
sper sa-ti treaca :D funda:P

| Change a răspuns:

Am foarte multe modalitati de a scapa de tristete.Ascult melodii care imi dau speranta, scriu tot ce am pe suflet (ca si cum as povesti unei persoane de incredere) dupa care rup foaia si imi place sa cred ca toata tristetea a disparut. Uneori ma exprim prin arta, prin desen(numai ca pe acestea nu le rup ci le lipesc undeva in camera mea iar in momentul in care am trecut peste il iau de acolo si il adaug la colectia mea de desene de acest felhee hee).
Cu toate astea prefer sa vorbesc cu persoana in care am cea mai mare incredere.

| fLrYdzstr a răspuns:

Il chem rolling on the floor

| AskLex a răspuns:

Il sun, vb cu el/ea p mess. ascult o melodie care o ascultam impreuna.m gandesc l pers respctiva.sau plang laughing depinde cine e. despre cine e vorba.sau ii spun ca vreau sa-l vad tongue big grin tongue sper ca ti-am dat idei big grin big grin pa pa

| lavi_3436 a răspuns:

Fa ce te face sa te descarci...gaseste ceva

| mary28 a răspuns:

Buna incercam sa gasim si eu cerd ca ai un site de alinare sufeteasca poti sa dai id tau si borbim pa pa

| mary28 a răspuns:

Cautam si sper sa gasesti si tu cui sa poti spune poveste si sa nu te condamne nimenia sa te inteleaga tot ce simti sau ce crezi id meu soferita_marya28 daca crezi ca vrei sa vb cu mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.eu atunci scriu in jurnal sau compun cantece!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caut pe cineva cu care sa stau, cineva sa ma inteleaga si sa-mi alunge durerea. Insa nu as inlocui persoana respectiva cu nimeni deoarece pentru mine toti din lume sunt unici in felul lor propriu de a gandi, de a se exprima si prin modalitatea lor de a privi viata :X