| Alin28 a întrebat:

Ce faceti voi cand sunteti intr-o situatie tensionanta sau stresanta, ca sa va simtiti mai bine, mai relaxati?

9 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Plâng şi se rezolvă..pentru câteva minute.

| Purgatoriu a răspuns:

De obicei nu reusesc sa ma relaxez straight face. Ma uit la cer si ma gandesc, ascult muzica sau vorbesc cu cineva. Si bineinteles, plang.

| Jipa95 a răspuns:

Imi bag castile in urechi si ascult muzica, pentru mine este cel mai relaxant

| MaliciousDeath a răspuns:

Daca atmosfera e tensionata, ma duc pur si simplu undeva rezervat si ma intind, fara sa fac nimic altceva.Si stau asa pana ma calmez.

| neca a răspuns:

Nu prea ma pot relaxa pana nu rezolv sitoatia

| Clauvdgg a răspuns:

Ascult niste muzica. thinking

| LadyMelian a răspuns:

O plimbare in aer liber, intr-un parc.sau aprind lampa de aromaterapie, pun pe fundal muzica clasica si citesc o carte timp de cateva ore.

| minda23 a răspuns:

Ma gandesc la lucrurile frumoase care vor urma dupa ce trec prin acea situatie. La mine functioneaza.

| teut99 a răspuns:

Ascult muzica, citesc si ma gandesc ca maine va fi mai bine ( sau mai rau. depinde )