| YoyoXender a întrebat:

Ce faceți voi când sunteți supărați și simțiți ca nu va vrea nimeni?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu te vrea nimeni sau nu te vrea cea de care îți place? Știi, câteodată "ea" e totul și atunci tindem să generalizăm, din cauza frustrării.
Poți găsi lucruri frumoase de făcut și de unul singur. Până la urmă, "bucură-te de ceea ce ai și nu te plânge de ceea ce îți lipsește".

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu ma gandesc la alti cand sunt suparat, nervos si la mine

| Mosotti a răspuns:

Si daca nu ma vrea nimeni ce? Eu imi vad de treaba mea, de pasiunile mele si aia e. Ce treaba am eu cu altii?
Iar daca-s suparat, in timp trece, imi vad de treaba intre timp, sau astept sa treaca supararea si dupa aia fac una si alta.

| Simpatic a răspuns:

Bem o bere si asteptam sa ne treaca

| Catrice a răspuns:

Dorm.

| Frank51 a răspuns:

N-am pățit asta niciodată, am învățat să-mi fac să fie bine.

| CostinAlamariu a răspuns:

Astept sa se faca noapte si sa dorm si a doua zi mi-a trecut.
Somnul rezolvă multe probleme

| Lukasssz a răspuns:

Nu fac nimic, am doar niste ganduri negre in cap.

| Invictusman a răspuns:

Ma am pe mine, nu am nevoie de nimeni care nu ma vor.
Când o sa te ridici vreodată, dacă o sa te ridici sa ii scuipi pe toți care nu te-au vrut, nici sa nu ii bagi în seama.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Supărarea când îmi vine...https://youtu.be/Y9sF7ibTyUw laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa fugi?
E doar perceptia ta ca nu te vrea nimeni.
Fiecare om are nevoie de atentia si de iubirea noastra.
Trebuie sa oferi si tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plec în tura cu bicicleta. Terapie pentru toate. După o tură de 80-100 km nu îți mai trebuie nimic și uiți de supărări. Ca nimeni nu ma vrea? laughing dar întrebarea este : eu vreau pe cineva în preajma mea? M-am obișnuit singur!

| Mopmop a răspuns:

Ma gandesc de ce nu ma vrea nimeni si incerc sa remediez. Daca pot bine daca nu, astept zile mai bunehappy

| SociopatuI a răspuns:

Nimic. Astept sa treaca de la sine.

| YoyoXender explică:

Ar fii o opțiune sa fug de acasă?:/