| anonim_4396 a întrebat:

Voi când sunteți supărați ce faceți ca sa va înveseliti și sa va liniștiti?

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cand sunt suparat... (daca este cazul, desi mi-am propus sa nu mai fiu suparat niciodata), nimic nu ma prea scoate din starea asta sad. Pur si simplu.

Poate sa vad pe cineva ca incearca sa ma inveseleasca si oricum nu ii iese ^_^. Dar este asa dragut gestul incat ma inveseleste 2%.

| SilentRain a răspuns:

Ies si alerg, mânc înghețata

| Emma30555 a răspuns:

Ies din casa, poate Shopping sau poate ma vad cu vreo prietena / prieten, încerc sa schimb puțin mediul și sa fac ceva care sa ma facă sa ma simt bine

| CleanHeart a răspuns:

Ma plimb
Ascult muzica
Fac sport

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alerg

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Plang și urlu daca sunt suparat, daca sunt suparat nu incerc sa mă înveselesc cu nimic. Că am observat că mă întristează și mai tare daca vreau sa ies disperat din faza aia. Pur și simplu accept și gata.
După îmi revin, merg la sala si lucru cu greutăți maximale, pentru ca îmi mențin sănătatea psihică și fizică, că altfel clachez rău de tot. Mai de multe ori decât de obicei.

Îmi văd de activitățile cotidiene până la un moment dat la care ceva ce fac sau gândesc mă entuziasmează atât de bine încât creierul meu devine dealerul personal de droguri și brusc mă înveselesc.