| anonim_4396 a întrebat:

Ce fata din Burlacul va place cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| izzabella01 a răspuns:

O sa ti le iau la rand pe fiecare,din punctul meu de vedere. happy
Andra- e prea copilaroasa,a venit aici,nici nu stie ce vrea de fapt,e mereu cu capu`n nori,asta'i clar

Alexandra- uneori e prea vulgara,prea se urca pe barbati ca o animalalaughing Adica,e cam nesimtita,n-are bun simt si nu stie ce inseamna cuvantul limita

Georgiana- e aiurea rau, total nepotrivita pentru acest show

Andreea - e o parasuta, vrea doar sa-si face reclama, a venit aici pentru Botezatu ori what? Sa-si faca reclama, cum am mai zis

Adelina- e penala rau fata asta, are momente cand se crede mai presus decat toate celelalte persoane, si vrea sa fie tratata ca o printesa.cine naiba mai e si ea? so what?

Sasha- cea mai desteapta fata din grup,si cea mai cu capul pe umerilaughing
Adica,nu am vazut-o niciodata sa se urce pe barbati ca Alexandra,n-am vazut'o niciodata sa fie rautacioasa ca Adelina
N-am vazut'o niciodata sa fie atat de copilaroasa si imatura ca Andra si sa vrea sa sarute toti barbatii,asa,ca o animala.
Deci happy
Ea e perfecta pentru acest show.
E frumoasa.
Stie ce vrea.
Stie sa vorbeasca,nu ca Andra sa inceapa sa rada ca proasta,nu ca Alexandra sa vorbeasca ca o taranca, nu ca Adelina sa vorbeasca ca o pitipoanca, nu ca Andreea sa vorbeasca tot ca o taranca, sau ca Georgiana care nici macar nu vorbeste.

Are un mod de a se face placutahappy
Cum am mai zis, Andra e handicapata raulaughing!
Si Adelina, cu nasul pe sus mereuhappy

Deci, Sasha e preferata meahappy

5 răspunsuri:
| GirlLăvHell a răspuns:

Niciuna sunt urate toate

| JoeTPU a răspuns (pentru GirlLăvHell):

Nu sunt de acord cu tine!
Eu am spus de care iti place cel mai mult, nu sa-mi spui ca nu-ti place de niciuna de ce ai mai scris?!

| Cosmotel a răspuns:

De aia din mijloc.

| Maysa a răspuns:

Servus!
Îmi place de Sasha. Ție?
O zi senină,
Florentina

| JoeTPU a răspuns (pentru Maysa):

Salut!
Mie imi place de Adelina, dar si de Sasha!
O seara excelenta!