| Rux_5597 a întrebat:

Ce faze tari stiti pentru o excursie cu prietenii/colegii? Cea cu pasta de dinti pe clantza si pe fata e expirata. altceva?happy

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ne-au facut noua fetele farsa. Eram in excursie la Salzburg. Si inainte de culcare stabilisem cu niste fete semnalele ( batai in usa ) pentru a deschide noaptea sa ne intalnim cu totii in camera in care eram eu si alti 3 baieti. Si pe la 2 - 3 am batut insistent la usa lor. Intr-un final am renuntat. A doua zi directorul si profesoarele insistau sa spunem care batea insistent noaptea. In ultima clipa fetele au vorbit cu profesoarele sa schimbe camerele. Am avut noroc de faptul ca profesoarele nu s-au obosit sa iasa pe hol tongue

| StaRmAgiC a răspuns:

Lipici pe picioare si spuma de ras sau frisca pe mainii.
persoana cu curcubeu facut in multe culori cu vopsea sau carioca pe fata.
Toate geamurile deschise si hartie igienica peste tot in toata camera.
Hainele lor intime sa fie pe culme scrise pe ele cu un marcar kiss me, I'm here.
Sa le punetii ceasul sa sune mai devreme cu 2 ore sau hai 3laughing
Pffhee hee
Ce sa zic si eu"idei".

| Dianna a răspuns:

Ascunzi un telefon si suni pana se trezeste, apoi cand se ridica din pat inchizi. poti face asa la nesfarsit laughing)
Piper in palma si gadilat pe fata laughing
Pui 2 telefoane langa respectivu aproape de urechi unu intr-o parte si unu in cealalta parte si le pui sa sune devil
Machiaj, frisca,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai sunt unele faze ciudate dar amuzante... poti folosi gandacei sau alte insecte de plastic, care sa iti sperie colega...incearca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Luati-va niste masti sau faceti-va urati rau si speriati-l pe unul care stii ca e mai fricos de fel cand doarme laughing

Răspuns utilizator avertizat
| cody a răspuns:

Cel mai bine merge faza cu fufuzela(trompeta pentru stadioane), mustar in ureche, vin turnat in gura dintr-o data(numai sa ai grija la hainele pe care le poarta), injuraturi scrise pe fata cu markerul(dar sa iasa cat mai bine in evidenta, ca sa poata vedea profesorul sau dirigintele chiar), clisma cu suc, bere, etc.(sa fie acidulat tare, nu intru in lux de amanunte), pasta de dinti turnata in chiloti(ma refer in zona intima) sau daca nu acetona(crede-ma ca nu-i placut rolling on the floor ). sunt multe prostii, am sa postez niste clipuri pe youtube ca sa vezi.acum totul depinde de imaginatia fiecaruia

| MiTzaTheOne a răspuns:

Pai intr-o seara...am luat un cearsaf alb de acasa o lumanare si o masca scary movie.am pus masca, cearsaful am luat lumanarea cu ambele mani niste prieteni mi-au aprins-o...m-am dus la unii(care nu au curte)am batut la usa.a iesit femeia batrana eu am inceput sa zic"chivo am venit sa te iau" cand m-a vazut a intrat in casa, a incuiat usa a pus mana pe cutit si ma astepta. sper sa iti placa