| gbrL a întrebat:

Ce fel as putea sa-mi fac parul la o freza ma refer daca mi-a cazut parul prin parti? adica a inceput serios sa cada si nu prea imi place.

2 răspunsuri:
| Biencush a răspuns:

Fa frectii cu ulei de ricin in zonele afectate, ai sa vezi ca se regenereaza si isi revine. Daca te intereseaza foarte mult, poti feca frectii si cu usturoi sa ceapa, dau rezultate imediate dar miroase ft rau.

| gbrL explică:

Nu cred biencush. treaba e ca asa e si tata. si nu cred ca s emai rezolva. daca stii vrreun caz si s-a rezolvat incerc cum ai zis tu