| anonim_4396 a întrebat:

Ce fel de fata v-ar placea dintre :
1. O fata sensibila, usor smiorcaita, alintata, un fel de Barbie... dar o Barbie de plastic, si are probleme in a se exprima.
2. O fata aparent dura, usor baietoaica, dragutsa, isteata, dar "galagioasa", adica tipa mult...hee hee
3. O fata nici prea feminina, nici baietoaica, dragutsa, glumeata dar si serioasa atunci cand trebuie, insa este cam suparacioasa si nu are incredere in ea.
4. O fata foarte frumoasa, dar increzuta si ingamfata cu fetele.Cu baietii se poarta frumos, dar are prea multa incredere in ea.
?
Chiar sunt curioasalaughing, pentru ca si eu ma aflu intr-una dintre cele 4 caracterizaribig grin.

Răspuns Câştigător
| oz a răspuns:

Aleg varianta 3...
fetele galagioase ma enerveaza a culme...de fapt...nu ma enerveaza le evit.
fetele ingamfate...sunt antipatice.
barbie de plastic..."e frumoasi pantofi... ce are?

28 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Hmm...imi plac raspunsurile baietilor whistlinghee hee.
Flav, te-ai prins de ceva?hee hee

| Silvia a răspuns:

The_End, da, e o scena din Twilight, dar nu sunt fan, asa cum se credea pe aicilaughing. Doar imi place pozalaughing.

| Flav a răspuns:

3, si la incredere o sa lucrez ca sa creada mai mult in fortele proprii.hee hee

| Flav a răspuns:

Raspunsul a fost asa fiindca din toate categoriile enumerate de tine, as prefera pe cele din categoria 3. Celelalte au ceva ce nu-mi place din start si nu cred ca as putea rezista/suporta/trece cu vederea. Imi plac fetele simple, la locul lor si echilibrate iar 3-ul se invecineaza cel mai mult.
Ti-am spus ca simt multe Silvia, suparaciasooohee hee

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu sunt cea de la nr 3laughing

| juniper a răspuns:

Cu siguranta eu sunt numarul 3 laughing

| Cryssy a răspuns:

Cred ca 3. nu sunt baiatbig grin

| inna a răspuns:

Vaii eu ma incadrez la 1, dar din fericire nu am probleme cu exprimareahee hee

| daniDeeDee a răspuns:

2 > perfect! big grin

| Klara a răspuns:

Eu sunt aia de la nr. 2 rolling on the floor

| madalina2727 a răspuns:

Eu ma incadrez la 3, dar am ceva incredere in mine.

Răspuns utilizator avertizat
| zuly a răspuns:

Hehe varianta 2 imi placebig grin de gasca si nebunica.

| Alex >D a răspuns:

Ce bine ar fi numarul 4 sa fie adevarat acum...

| marius_7009 a răspuns:

4, imi plac fetele cu tupeu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar fi bine pentru o comduita perfecta sa aiba cite ceva din toate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai, eu ma-si alege pe mine, dar ce categorie? daca eu sunt alintata feminina in acelasi timp "galagioasa" si dura dar uneori inganfata si indiferenta cu unele fete chiar inganfata...
trebuie sa ne recunoastem dezavantajele laughing
Apropo imagnea ta e o scena din twilight? mi-a greu sa daula profil...

Mult succes kiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@silvia... nici mie nu mi place twilightu... pentru ca bunaciunea aia si-a gasit perechea care nu sunt eu laughing si nu ma refer la fatabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

2 si 3 sunt ok.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Numaru 2 ma caracterizeaza.Mai ales ca imi place sa bat baietiirolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca ...nu stiu...cam dificila fata, adica sa ai toate aceste calitati, e cam ciudat! ma rog! cam prea multe fite, parerea mea!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aleg varianta3.isi poate schimba comportamentul pe o perioada de tim.si sanu mai fie asa increzuta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

3. O fata nici prea feminina, nici baietoaica, dragutsa, glumeata dar si serioasa atunci cand trebuie, insa este cam suparacioasa si nu are incredere in ea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

PAi eu as fii intre 3-4 amAndoua combinate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

2 deoarece cam asa sunt eu mise potriveste

| patricia_9572 a răspuns:

Nr. 3

| billy88 a răspuns:

Oscilez intre 2 si 3...preferabil 2