| Swetlly122 a întrebat:

Ce fel de fete va plac, copilăroase sau mature?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

O combinatie intre cele doua

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Mature.
Si ma refer doar la gandire, nu la aspect si comportament.

| Hammurabi a răspuns:

Cu țâțe mari.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Mature. Copilele sunt enervante.

| Plato a răspuns:

Nu cred ca se pune macar problema, de ce ai vrea sa fii babysitter?

| mastadont a răspuns:

Mature. O fată trebuie să știe ce vrea, trebuie să fie sigură de ceea ce vrea de la viață. E ok dacă se mai prostește câte o dată însă nu trebuie să exagereze. Prin maturitate înțeleg să se accepte așa cum e, să fie ea însăși și să nu pună mai mult preț pe ce zice lumea decât pe ce zice prietenul ei. Și mai ales, să înceteze să creadă despre ea că e urâtă, ăsta e un semn clar de imaturitate în opinia mea, orice fată e frumoasă în felul ei.

| Endoryus a răspuns:

Oricine normal la cap prefera o femeie, nu o fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intre.nici o extrema nu-i bunã, si despre ce zici tu "copilaroase, mature"de stiut stiu sigur ca nu-mi plac alea false.

| vjr1979 a răspuns:

Intre.