| Matzaa a întrebat:

Ce fel de mancaruri va plac?
Si din alte tari, care sunt deserturile voastre preferate?
big grin kiss

4 răspunsuri:
| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Imi place foarte mult sa mananc aripioare de pui crocante cu cartofi prajiti.cu maioneza si ketchup. Din Italia imi plac pastele cu sos de rosii si orecchietele cu parmezan.Super! Iar ca desert:sunt mai multe dar prefer pe locul 1 un rulou cu frisca sau un ecler.mmm.dar toate astea ingrasacrying

| buburuzaucigasa a răspuns:

Mancare:Cannelloni cu pui si sos de rosii si Bruschette
Desert:Tiramisu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Carnati umpluti cu orez si sange calup, se llam la polla del negro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Carnati umplut cu orez si sange calup, se llama la polla del negra, spania