| anonim_4396 a întrebat:

Ce fel de oameni admirati?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cei care au scoala vietii.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

- Care au reuşit în viaţă şi nu au uitat de unde au plecat
- Care ştiu să îmi spună o vorbă bună când sunt cu moralul la pământ
- Care mă acceptă aşa cum sunt, cu bune şi cu rele
- Care îmi vor binele
- Care nu mă lasă la greu
- Care mă coboară cu picioarele pe pământ când sunt nerealistă
- Care au un caracter puternic şi îl valorifică într-un mod constructiv
- Care sunt sensibili şi reuşesc să mă înţeleagă când e vorba de ceva mai sentimental
- Care nu renunţă uşor în faţa greutăţilor
- Care sunt lipsiţi de falsitate şi făţărnicie

O seară frumoasă!

| DNSK a răspuns:

De la care am ceva bun de invatat

| sublime89 a răspuns:

Admir oamenii inteligenti, sinceri si prietenosi.

| Seducatorul a răspuns:

In nici-un caz oameni prosti!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Admir persoanele care au ceva de oferit lumii-persoanele inteligente,cu cultura vasta,care stiu sa interactioneze cu oamenii, cu o personalitate ''aparte''... diferita de cotidian, persoanele cu experienta de viata vasta care stiu sa ofere sfaturi dar si sa le aceepte (sfaturile si posibile ''remarci'' asupra unor anumite situatii, convingeri, persoanele care stiu sa accepte persoanele diferite-atat din punct de vedere fizic cat si din punctul de vedere al convingerilor de care accea persoana da dovada...desi NU ESTE si nu va putea fi de acord niciodata cu punctul de vedere al acesteia,persoanele cu constiinta, lipsite de falsitate, respectoase(stiu sa ofere respect si in acelasi timp stiu sa se faca respectate), persoanele rationale, persoanele care incearca sa devina mai bune indiferent de situatia actuala in care se afla

| neca a răspuns:

Cei care incearca in mod constant sa devina persoane mai bune

| Swan39 a răspuns:

Oamenii buni.

| Cromatiq a răspuns:

Oamenii cu personalitate, sinceri si respectuoşi si care nu sunt aroganti sau egoisti. Oameni care ofera la randul lor ceva in schimb si nu doar asteapta sa le oferi.