| Rukhsandra a întrebat:

Ce fel de persoane sunteti? descrieti-va...
incep eu:eu sunt vesela, plina de viata, imi place sa fiu in centrul atentiei, generoasa, aroganta uneori (dar de multe ori chiar nu vreau sa fiu...)egoista, narcisista, curajoasa, optimista, simpatica, foarte modesta, daca ma calci pe "coada" numai ai nicio vorba de la mine (asta in cel mai bun caz rolling on the floor)
nu ma deranjeaza sa glumesc pe seama mea, imi place sa fiu mereu prima dar sa nu muncesc prea mult, nu pot fi influentata de persoanele din jur, n-am spiritul de turma in mine...vai ce mult vorbesc despre mine. hai ca va las si pe voi... e randul vostru
scuze pentru intrebare dar ma plictisesc groaznic big grinhappy

Răspuns Câştigător
| nobody_9468 a răspuns:

Nnorocita la propriu.Nebuna la figurat.Irascibila cateodata.Ironica de placere.Impocrita de la mama natura.Perversa e cand ma stiu.Asta a fost ca o glumahee hee.
Sunt o persoana care stie sa faca misto de ea insusi.Nu fac diferente de rasa, culoare, clasa socialahappy. Sunt foarte orgolioasa, daca ma atingi unde ma doare te calc in picioare!
In rest, cred ca sunt o tipa ok.Sometimes cam tupeista, dar asta sunt euwinking.

Bafta.

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Un om(tind la conditia de ombig grin)destul de banala, fixista, razbunatoare cand e calcata pe coada(devil), pacifista, incapatanata, enervanta prin faptul ca vorbeste mult si niciodata esentialul.Si mereu ramane intrebarea:oare ce a vrut sa zicathinking

| Luori a răspuns:

Sensibila uneori [incep bine big grin], cat pot de sincera, ajut omul la nevoie chiar si daca nu il cunosc, visatoare nu mai sunt, incredere in celalti FOARTE putin, daca esti langa mine nu te plictisesti, am trasnaile mele, unica prin ceea ce fac, optimista si trezita la realitate, prietena adevarata stiu sa fiu, platesc rautatea celorlalti, incapatanata big grin, fac lucruri rele, intelegatoare nu prea, cand imi trece ceva prin cap fac big grin, rautacioasa nu sunt thinking Restul. se stie sau este "secret " laughing. pentru unii big grin

| tania77 a răspuns:

Buna, hm o descriere a mea? nu prea obisnuiesc ii las pe altii sa ma"laude"dar cateva cuvinte despre mine iti pot spune:sunt deseori tacuta nu timida, ci sunt genul de persoana care daca nu am ceva de spus mai bine tac decat sa ma bag in seama, incapatanata, vesela chiar si atunci cand nu te astepti, imi place sa fac haz de necaz, dispretuiesc minciuna si oamenii prefacuti, cam atat.

Răspuns utilizator avertizat