| hotterinsummer a întrebat:

Ce ffel de monstri va plac ex: vampiri si varcolaci mumii etc!
funda la cele mai bune rasp.(adica celor care la plac acelasi monstru ca si mie)big grin SUCCES!kiss

Răspuns Câştigător
| diulia a răspuns:

Vampiriii!:X

5 răspunsuri:
| LarisaAndreea a răspuns:

Vampirii si varcolaciilove struck
Cred ca toata lumea stie ca vampirii sunt la moda, iar de cand cu aparitia cartilor cu revista Bravo am devenit dependenta de eilove struck Iar varcolacii, mai fac si ei parte pe ici pe colo si mi se par interesanti! happy

| Metaloco a răspuns:

Zombie si varcolacii\m/

| hotterinsummer explică:

Mai multe raspunsuriiiiiiiiiii!

| hotterinsummer explică:

Mult mai multe raspunsuri!
plz
nu dau fundam daca is doar vreo 2 oameni
!

| վፀiፀፀ a răspuns:

Mie imi plac foarte mult vampirii.Ar fii foarte cool daca ar exista.Da na. dupa mine totu e posibil.:d.Si imi mai plac si varcolacii pentru ca dupa cum stim din filme sunt foarte hotsmug.