| bleakk a întrebat:

Ce flori ati duce la absolvirea facultatii iubitei?
Se intampla sa aiba evenimentul asta peste 2 saptamani si ma gandesc ce flori sa aleg? Pe ce ati opta voi?

4 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Crini

| Justme1997 a răspuns:

Trandafirii sunt clasici și le plac tuturor fetelor

| bleakk explică (pentru Justme1997):

N-as merge pe trandafiri avand in vedere ca e vorba de o absolvire. Plus ca a primit la aniversarea trecuta de 6 anilaughing

| Raduruxandra a răspuns:

Buna! Eu i-am cumparat mamei mele un buchet minunat de flori. Nu credeam ca trandafirii, hortensiile si bujorii pot arata atat de bine in aceasta combinatie. Eu l-am achizitionat de pe www.imodflowers.ro Sper ca te-a ajutat!