| DorianPos a întrebat:

Ce glume bune cunoasteti?

1 răspuns:
| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Care e diferenta dintre vina si pacat?
Esti de vina pentru ca te-ai culcat cu sotia sefului tau, dar era mare pacat sa ratezi ocazia.

Ce a primit copilul cu glaucom de Craciun?
Sida.

Cum se numesc 5 negri pe o scena? Licitatie.

Aveţi ceva împotriva negrilor?
- Păi... de exemplu: cuţite, bastoane, pumnale, pistoale mitralieră, grenade!

Cum a aparut rumegusul?
A inceput sa se masturbeze Pinocchio.

Care este colaborarea anului 2018?
Stefan Hrusca feat Cheloo-Leru-i ler in p--a mea!

Mama si Alinuta
Mami, mami, s-a spanzurat tata in baie. Se duce mama-sa sa caute si nu il gaseste. Am glumit mami de fapt s-a spanzurat in garaj.

Ce le place homosexualilor la calculator? Sa intre in DOS.

Stii bancul cu iepurasul in baie? Nici eu, pentru ca era usa inchisa.

Care e diferenta dintre un evreu si o pizza?
Pizza nu urla atunci cand e in cuptor.

Cum se numeste sperma de tigan?
Esenta de rom.

Mami, mai vreau sa ma joc cu bunicul. Bine, Alinuto dar e ultima oara cand il dezgrop.

Cum se numeste un tampon lichid? Always Coca Cola.