| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ce greutate si ce inaltime aveti?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

BOSCH cred ca e bun mam zgarcit uite ce am patit, scuze pentru aseara

19 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

1,63,stiu ich bin kleine junge /baiat mic
sincer nu prea stiu mi-am luat un cantar de la Tefal dar imi datea date eronate cred ca vreo 65kg, l-am spart de nervi

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

BOSCH cred ca e bun mam zgarcit uite ce am patit, scuze pentru aseara

| Florentina9210 a răspuns:

1,60 si 43 kg.

| gemeni6226 a răspuns:

Inaltime:1.62 greutate :70 kg.

| gemeni6226 a răspuns:

Multumesc nu de aceea am scris sa fiu criticata stiu valorile din tabel daca sunt curioasa halal de barbat care critica fara sa fie intrebat.Dar nici o problema stiu ca nu pe baza kilogramelor sunt aprecita de barbati si de comunitate ci de ceea ce am in suflet si in minte.Asa ca degeaba vrei sa fii rautacios cu mine sau cu altii te alegi numai cu antipatie in viata. Daca tie ti-e bine asa ca atragi antipatie din dorinta ta de a pune la punct oamenii atunci bravo fa-o! Sa vedem cate fete femei te vor lauda pentru asta.Eu consider ca la 53 de ani citi am am o greutate foarte buna.Acus zece ani am avut 78kg pentru ca lucram la birou si stateam pe scaun.Acuma lucrez fizic chiar nu mai sunt buna de nimic cind vin acasa asa ca nu ma trmite la sala ca nici asa nu am sa ma duc!

Răspuns utilizator avertizat
| gemeni6226 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Multumesc ca nu arat varsta dar ai pus o intrebare la care am raspuns.In intrebarea ta nu era scrisa ca de aceea intrebi ca vrei sa dai indicatii pretioase.De scriai in intrebare ca de aceea intrebi ca vrei sa dai indicatii pretioase nu iti scriam.Chiar de aceea pentru ca nu ai de unde sa stii nu da sfaturi daca nu t-i se cere.Acuma sa zicem ca eu te iert dar ai grija in viitor la ceea ce zici ca poate nu eu dar poate o alta care iti e importanta se supara si din asa lucruri marunte vizavi de o femeie poti pierde mult.Noi femeile suntem foarte sensibile ai grija cu noi.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Era sarcasm. Nu prea esti asa stralucit de felul tau. Offf...

| AirănMeidăn a răspuns:

1,60 si 44 kg

| Sociopat a răspuns:

1.85m si 80kg

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.60, greutatea e secretă laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.51m si 112 kile. Si am si chelie.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1,63 m şi 57 kg happy

Răspuns utilizator avertizat