| chupachups1234 a întrebat:

Ce haine va place sa purtati vara? Eu vara asta ma gandesc sa imi cumpar mai multe maieuri albe (nu dinalea simple, dar nici foarte impopotonate). Si imi plac foarte mult pantalonii scurti, in special de blug. happy

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Tricouri, pantaloni scurti, dar nu prea scurti si rochii(dar numai la mare).

| claudiea79 a răspuns:

O sa port tricouri negre si nu numai. si cu fuste daca iei maieuri albe iti trebuie sutien daca o sa fie 45 de grade o sa te mai stringa si hamul ala. albul se murdareste in fiecare zi trebuie sa le speli. de pe lucrurile albe nu ies petele. e nasol. pun fuste nu am chef sa se uite toti la picioarele mele; nu vreau sa ma arda soarele pe picioare sint raze ultra violete care provoaca cancer de piele. urasc soarele.de 18 ani nu mai stau la soare m-am ars odata de nu am mai putut sa dorm o saptamana. ador cind ploua

| chupachups1234 explică:

Si maieuri colorate dar culori vii si tricouri cu maneca foarte scurta.