| Idkidk a întrebat:

Ce hobby-uri aveţi? Care e preferatul vostru?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Prefetat. Hm... sa ascult.

12 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Se subintelege la mine, dar pe langa asta, imi place sa ma plimb, sa socializez si sa cunosc cat mai multi oameni.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Sa stau pe TPU si sa ma relaxez.

| syd a răspuns:

Chitara, baschetul

| Otto2014 a răspuns:

Tehnologia si mersul pe bicicleta, ambele imi plac.

| Idkidk explică (pentru Otto2014):

Mergem la o tură în oraş cu bicicleta? =)

| Otto2014 a răspuns (pentru Idkidk):

Mergem,dar vezi ca alerg cam repede laughing

| Idkidk explică (pentru Otto2014):

Am eu probleme cu picioarele, dar la pedalat merg perfect. Ce scheme faci? Poţi merge fără mâini?

| ubox7007 a răspuns:

Acela de a-mi imagina ca am o prietena si e fidela si ma place sad, am o viata trista sad

| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

O mulţime! Îmi place să fac câte puţin din toate! Cum spuneam, fără limite! :p

| Catwomen123456 a răspuns:

Mersul cu rolele si calaritul

| Oaky98 a răspuns:

Sa lucrez la ciocolata si imi place ceea ce fac, sa ma plimb cu bicicleta, microbist, Steaua Bucureşti, sa imi fac prieteni noi, ca nu mai am laughing; sa socializez happy