| pwp a întrebat:

Ce imagine aveti pe fundalul telefonului?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva asemanator: http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0.

19 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

O imagine 3D a marelui Golden Gateday dreaming

| Silvia a răspuns:

E o fetiţă care stă în partea dreaptă şi are în mână o chestie care face baloane.Suflă în ea şi ies inimioare sau steluţe sau frunze sau fluturaşi.Este o imagine alb-negru şi chestiuţele care ies din tubul acela sunt colorate.Chiar îmi place foarte mult imaginea love struck.

mariana
| mariana a răspuns:

Pentru particularizare, am o poza cu mine pe fundalul telefonului mobil.

| Ana a răspuns:

O poza cu iubitul meubatting eyelashes

| paramore a răspuns:

Un tricou pe care scrie ''have a coke and a smile''

| micurutza2005 a răspuns:

Am cea mai frumoasa poza posibila:cu fiica mea(are 4ani) imbracata in rochita alba ca de mireasa si cu un buchet superb de trandafiri albi in manutehappy

| mymy a răspuns:

Ceva ca un foc.

| Anduciu a răspuns:

Un pui de gaina.happy

Răspuns utilizator avertizat
| madycumada a răspuns:

O poza cu mine!happy tu?

| Sconcsiş a răspuns:

Nimic. E fundalul de la tema, iar tema e doar o culoare, deci nimic

| kiss ya' a răspuns:

O poza cu mine si cu iubytul meu:X

| Vasy1796 a răspuns:

Pai nimic

| JuStKid a răspuns:

O poza cu iubita mea:X nu-i normal?

| vasy_8839 a răspuns:

Fiind fan Steaua Bucuresti, ce imagine pot sa am? imi poti spune tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O poza cu mine!